יריד תעסוקה טכנולוגי

המרכז לפיתוח קריירה מציע לכם שלל פגשים מרתקים עם עשרות חברות מובילות במשק הישראלי, בתחומי הטכנולוגיה וההייטק, ביריד שיתקיים ב-24.12.18

יריד התעסוקה הטכנולוגי הוא אירוע שנתי באוניברסיטת תל אביב, אליו מגיעות עשרות חברות טכנולוגיה והייטק כדי לגייס את הסטודנטים והבוגרים של אוניברסיטת תל אביב מהפקולטות להנדסה ומדעים מדויקים. האירוע נועד בראש ובראשונה ליצור מפגש של מעסיקים פוטנציאליים עם כוח אדם צעיר ואיכותי ולממש הזדמנויות עבור שני הצדדים.

 

השנה, בפעם הראשונה, זכו המשתתפים לחוויה דיגיטלית שחורגת מגבולות שעות הפעילות של היריד עצמו. המרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת תל אביב יצר שיתוף פעולה עם חברת הסטארט-אפ ICV המתמחה בגיוס עובדים בהייטק אשר פיתחה אפליקציה ייחודית, שמטרתה להעביר את היריד הטכנולוגי גם לדיגיטל.

 

במסגרת השימוש באפליקציה נשלח לינק להורדה גם לחברות המגייסות וגם למשתתפים, עוד בטרם האירוע. המשתמשים הזינו לחשבון שלהם קורות חיים או את פרופיל הלינקדאין, והמעסיקים מצידם הזינו את פרטי החברה והמשרות הפנויות.

 

למועמדים התאפשר לראות את תצוגת המשרות ולהגיש מועמדות בלחיצת כפתור. האפליקציה מספקת גם מפה אינטראקטיבית של כל החברות המשתתפות ביריד עם הכוונה לחברות הרלוונטיות עבור המשתמש.

 

יריד התעסוקה הטכנולוגי מאפשר למחפשי/ות העבודה מדי שנה להיפגש ישירות עם מעסיקים נבחרים ומובילים בתחומי ההייטק והטכנולוגיה, לקבל מידע אל אפשרות השתלבות בחברות ולהגיש קו"ח במקום.

 

האירוע מיועד לרוב לבוגרים/ות וסטודנטים/ות מתחומי ההנדסה והמדעים המדויקים. 

 

לחצו כאן לצפייה בתמונות מהיריד האחרון, שנערך בתחילת ינואר 2018, בעמוד הפייסבוק של המרכז לפיתוח קריירה, אוניברסיטת תל אביב.

 

לפרטים נוספים ושאלות אודות היריד ניתן לפנות בכתובת career@tau.ac.il

 

קישורים לאירועים קודמים:

 

יריד טכנולוגי - דצמבר 2015:

 

לחצו כאן לקטלוג המשרות של היריד הטכנולוגי - דצמבר 2015

 

לחצו כאן לצפייה בתמונות היריד הטכנולוגי ב22.12.15

 

צפו בהזמנה ליריד הטכנולוגי - דצמבר 2015

 

יריד טכנולוגי - ינואר 2015:

 

לחצו כאן לצפייה בעמוד היריד הטכנולוגי - ינואר 2015

 

לחצו כאן לצפייה בחברות שהשתתפו ביריד הטכנולוגי בינואר 2015

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive