בשביל מה צריך מועדוני קריירה?

כבר למעלה מארבעה עשורים, המרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת תל אביב עומד לרשות הסטודנטיות, הסטודנטים, הבוגרות והבוגרים של כלל הפקולטות, ומציע להם ליווי למציאת משרת החלומות, פיתוח קריירה אישית והענקת כלים נכונים ועדכניים להשתלבות בשוק התעסוקה במהלך הלימודים ולאחריהם. צוות המרכז דואג לפרסום משרות, ומקדם שילוב אקטיבי בשוק העבודה באמצעות מפגשי זרקור עם עשרות מעסיקים מובילים במשק בירידי תעסוקה (בקמפוס ולאחרונה - גם באופן מקוון), כנסי התמחות, מגוון רחב של סדנאות לפיתוח קריירה, שירותי ייעוץ והדרכה אישיים ותכנון וניהול קריירה אישית. אבל למה לעצור שם?

 

הירשמו עכשיו

למועדון הקריירה של מדעי החיים

למועדון הקריירה של מדעי החברה

למועדון הקריירה של מדעי הרוח

למועדון הקריירה של מדעים מדויקים

 

לצעוד יחד בעקבות הלא נודע

אין ספק שבמהלך השנה האחרונה למדנו שיעור חשוב באיך ומה צריך לעשות כדי להישאר עדכניים. השתכללנו והתקדמנו, הפקנו לראשונה את יריד התעסוקה המקוון הגדול בישראל, עברנו למפגשי קריירה בזום ולא הפסקנו לחשוב על דרכים חדשות לסיוע לסטודנטים ולבוגרים שלנו.

 

לאור הניסיון הרב ולצד השינויים והחשיבה החדשה, הבנו שיש צורך בהקמת מועדוני קריירה ייעודיים, שיתנו מענה לצרכים הספציפיים של תלמידות ותלמידי הפקולטות השונות. מה שמתאים למי שלומד הנדסה ובינה מלאכותית לא בהכרח מספק כלים מתאימים לאלו שלומדים תקשורת ועיתונאות למשל.

 

כיום מפעיל המרכז, בשיתוף עם הפקולטה למדעי החיים והפקולטה למדעי החברה, שני מועדוני קריירה. המטרה נותרה זהה - לסייע בהבנת שוק העבודה המשתנה ולתת כלים שיעזרו בהשתלבות בשוק העבודה בצורה האפקטיבית ביותר, בהתאם לתחום הלימודים הנבחר. רק הדרך אליה הותאמה לקהל היעד. בעתיד מתוכננים להיפתח מועדונים נוספים, שיכסו את מגוון החוגים ותחומי הלימוד של אוניברסיטת תל אביב.

 

המועדונים מציעים

  • פגישות ייעוץ אישיות עם יועצות הקריירה הייעודיות
  • מפגשים וסדנאות קריירה נקודתיים עם מומחיות ומומחים בתחומם
  • ירידי קריירה
  • מפגשי הכנה לקראת הכניסה לשוק העבודה ומתן כלים פרקטיים להשתלבות בתפקידי מפתח
  • קורסים המשלבים התנסות מעשית בתחום, בחברות המובילות במשק

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>