בואו להכניס רוח גם בקריירה

הירשמו למועדון הקריירה של הפקולטה למדעי הרוח וגלו את כל הכלים למציאת משרת החלומות

מועדון הקריירה למדעי הרוח
מועדון הקריירה למדעי הרוח

הלב שלך נמצא במדעי הרוח אבל הראש חושב מה יהיה עם עבודה בסוף התואר? כולך פילוסופיה אבל כולם שאלו אותך כשהתחלת ללמוד 'ומה יהיה עם עבודה'? הנה שלוש עובדות שיועצת הקריירה של מועדון הקריירה החדש בפקולטה למדעי הרוח, מירב האובן, רוצה שתדע.י על סולם העדיפויות של המעסיקות והמעסיקים של היום:

1. הם מחפשים א.נשים עם חשיבה ביקורתית

2. חשוב להם שהעובדות והעובדים שלהם יהיו יצירתיים, עם כישורי כתיבה וכישורי דיון

3. ושיהיו בעלות ובעלי אחריות חברתית ואתיקה

 

מירב האובן: "שוק התעסוקה היום מאופיין במעברים רבים. אנו עוברים.ות תפקידים, נכנסים.ות לארגונים חדשים ומסתגלים למצבים שונים ומגוונים. בשל מאפיינים אלו, מעסיקות ומעסיקים רבים מחפשים מועמדים.ות שמביאים איתם יכולות שסטודנטים.ות ובוגרי ובוגרות מדעי הרוח מביאים איתם: סקרנות ויכולת למידה, יכולת לעבוד בצוות, יצירתיות, יכולת ניתוח, הנמקה וארגון מידע, חשיבה ביקורתית ואתית, יכולת למידת שפות ותקשורת בינאישית גבוהה. כדי שתמצא.י ותשיג.י את משרת החלומות שלך, שבה תוכל.י להגשים את הייעוד שלך וגם להביא איתך את כל התכונות האישיות והידע המקצועי שרכשת במהלך התואר – פתחנו במיוחד בשבילך את מועדון הקריירה של הפקולטה למדעי הרוח, שייתן לך את כל הכלים להשתלבות בשוק העבודה בצורה האפקטיבית ביותר".

 

במהלך הפגישות נתבונן יחד על היכולות, הידע והניסיון שאת.ה מביא.ה איתך כבר עכשיו לשוק התעסוקה, נחקור יחד מהם תחומי העיסוק, הארגונים והתפקידים הרלוונטים לך, ונקנה מיומנויות רלוונטיות לשוק התעסוקה כמו כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה ועוד.

 

מה מציע המועדון?

  • פגישות ייעוץ אישיות עם יועצת הקריירה למדעי הרוח, מירב האובן, שתשמח לכוון ולגבש החלטות בתחומי הקריירה השונים ולהקנות כלים לצורך מציאת עבודה
  • מפגשים וסדנאות קריירה נקודתיים עם מומחיות ומומחים בתחומם
  • ירידי קריירה
  • מפגשי הכנה לקראת הכניסה לשוק העבודה ומתן כלים פרקטיים להשתלבות בתפקידי מפתח

 

אז מה צריך לעשות עכשיו?

אם את.ה סטודנט.ית בפקולטה למדעי הרוח, עקבו אחרי הפרסומים בלוח האירועים באתר ובפייסבוק, ותהיו הראשונים לדעת על האירועים שאנחנו מתכננות לכם.

 

לכל שאלה ניתן לפנות למירב במייל haubenme@tauex.tau.ac.il

ובטלפון 03-6409695

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>