מעסיקים! רשמו ביומנים: יריד התעסוקה הדיגיטלי של אוניברסיטת תל אביב

בואו להיות שותפים ביריד תעסוקה ראשון מסוגו בשוק הישראלי

יריד התעסוקה הדיגיטלי של אוניברסיטת תל אביב
יריד התעסוקה הדיגיטלי של אוניברסיטת תל אביב

כולנו כבר יודעים שמגפת הקורונה, שהתחילה כמשבר בריאותי, השפיעה באופן עמוק ורציני על שוק התעסוקה. לצד הסיכונים נוצרו גם הזדמנויות חדשות, שהובילו את כולנו לחשוב מחדש על תהליכים, ולהבין שאפשר לעשות דברים אחרת.

 

אחרי שנים רבות שבהן קיימנו בקמפוס יריד תעסוקה מהגדולים במשק, בהשתתפות למעלה ממאה חברות שבאו לפגוש את הסטודנטים והבוגרים שלנו - גם אנחנו במרכז לפיתוח קריירה נאלצנו לחשב מסלול מחדש, ולהביא לכם את יריד התעסוקה שלנו בצורה חדשה, יעילה וחדשנית.

 

אז איך מקיימים יריד תעסוקה במציאות בה אי אפשר לקיים אירועים מרובי משתתפים? איך נותנים מענה לסטודנטים ולבוגרים שלנו, בתקופה בה שוק התעסוקה כולו שרוי בחוסר ודאות?

 

קבלו את יריד התעסוקה הראשון מסוגו בישראל!

בחודש ספטמבר נקיים יריד תעסוקה דיגיטלי. אנו בונים פלטפורמה דיגיטלית בסביבה תלת ממדית בה תוכלו להקים דוכן וירטואלי לחברה שלכם, עם עיצוב ומיתוג כפי שאתם מכירים מהירידים המסורתיים.

 

היתרונות :

  • סטודנטים ובוגרים של האוניברסיטה יוכלו להיכנס לפלטפורמה זו רק לאחר הזדהות. כך תוכלו לוודא שכל מי שמבקר ב"דוכן" שלכם אכן שייך לקהל איכותי זה.
  • בעיצוב הדוכן הווירטואלי תוכלו לשלב תמונות, סרטונים ו-ווידאו צ'ט שיכלול מפגשים דיגיטליים אישיים או קבוצתיים, שאותם תרצו לקיים בזמן היריד.
  • תאריך היריד נבחר לאחר סקר מקיף בקרב הסטודנטים.
  • המעבר לדיגיטל יאפשר להרבה יותר בוגרים מבעבר להשתתף ביריד.

 

בקרוב נשלח לכם פרטים מדויקים והדמיות.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6409695 ובמייל sefib@tauex.tau.ac.il

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive