תוכנית ההתמחות לתואר ראשון בחוג ללימודי עבודה

כך תהפכו לשותפות ולשותפים פעילים בעיצוב שוק העבודה המשתנה, מייד כשתסיימו ללמוד

רוצים/ות להיות אלה שיעצבו את שוק העבודה בישראל? קורס ההתמחות 'ייצוג עובדים ומעסיקים יחסי עבודה ושינוי חברתי', שמעביר ד"ר אסף בונדי יעסוק בשינויים המתרחשים ביחסי העבודה ובמיוחד בייצוג עובדים ומעסיקים, וישלב בין לימודים תיאורטיים לבין התנסות מעשית. בקורס הזה תכירו מקרוב את יחסי העבודה בישראל מפרספקטיבה השוואתית, באמצעות שילוב לימוד תיאורטי ומשווה עם התנסות מעשית משמעותית בארגון חברתי, ותוכלו להפוך לשותפות ולשותפים פעילים בעיצוב שוק העבודה המשתנה כבוגרות/ים.

 

במסגרת הקורס תרכשו ידע אקדמי עדכני וביקורתי על פעילותם של ארגונים חברתיים בתחומי זכויות עובדים (כגון ארגוני עובדים, ארגוני מעסיקים ועמותות), עשייה בתחומי ייצוג עובדים ויחסי עבודה וזכויות עובדים ועובדות בישראל. חלק מהמפגשים יתקיימו בפורום כיתתי מלא, חלקם יוקדשו לעבודה פרטנית וחלקם יוקדשו לעבודה מעשית (בהיקף של 100 שעות שנתיות). 

 

למה כדאי להירשם לקורס?

השילוב בין לימוד אקדמי לבין התנסות מעשית יאפשר לכם/ן להבין לעומק את תהליכי השינוי המתרחשים בהסדרת שוק העבודה לאורך העשורים האחרונים, ובאמצעות הידע שתצברו תוכלו לעסוק בייצוג עובדים או מעסיקים, בליווי עובדים בתהליך הלימוד והמיצוי של זכויותיהם וכן בהיכרות עם אופני ההסדרה השונים של שוק העבודה, כגון הסדרה משפטית, הסדרה קיבוצית או הסדרה אישית של יחסי ותנאי העבודה.

 

איפה תתקיים ההתמחות?

תוכלו להשתלב בעמותות ובארגונים העוסקים בתחומי עבודה וזכויות עובדות ועובדים.

 

הפרטים הקטנים והחשובים

עבור השתתפות בקורס תקבלו 4 נק"ז.

 

שימו לב:

ההרשמה לקורס ייצוג עובדים ומעסיקים יחסי עבודה ושינוי חברתי היא במסגרת הבידינג.

הקורס פתוח לתלמידי שנה ג' במקצה הראשון ועל בסיס מקום פנוי גם לתלמידי שנה ב' במקצה השני של הבידינג.

 

לפרטים נוספים ולהצטרפות לתוכנית ניתן לפנות ישירות לחוג במייל labor@tauex.tau.ac.il , או לכתוב לנו למייל reutk@tauex.tau.ac.il

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>